SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Plešivec ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Plešivec!

Bedřichov - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Bedřichov je pro vás to pravé.

Smržovka - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Smržovka!

Hora Svaté Kateřiny - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Hora Svaté Kateřiny.

Zimní středisko Karasín

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Karasín a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Andělská hora - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Andělská hora a užijte si zimní radovánky naplno!

Francouzská střediska vedou

Poslední listy opadávají. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Ski areál Štrbáň

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Aldrov ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Aldrov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Biocel Zlatník

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Biocel Zlatník a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Kraličák - areál příjemně překvapil

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte místo s krásnou přírodou? Kraličák pro vás jistě bude to pravé.

Zimní středisko Ovaz Výprachtice

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte navštívit areál Ovaz Výprachtice a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Slatina

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Slatina.

Petříkovice - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Petříkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Bude zima, bude mráz

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Potřebujete poradit? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky.

Kamenec - Jablonec nad Jizerou - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou!

Svratka - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svratka.

Ski areál Větrov

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Větrov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Držkov

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Držkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Kunštát se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kunštát.

Areál Přemyslov ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Přemyslov je pro vás to pravé.

Zimní středisko Karlova Studánka

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Karlova Studánka a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Rokytnice nad Jizerou - Studenov se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste středisko Rokytnice nad Jizerou - Studenov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C