SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Slatina

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Slatina. Areál se nachází v Oderských vrších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší řízečky nebo gulášek.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě navštivte Zámek Hradec nad Moravicí, který se nachází pouze 12km daleko.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 41%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C