SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Bude zima, bude mráz

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Potřebujete poradit? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Svetr, sice teplý, ale neforemný - silně omezující člověka v pohybu - již dnes není nutností. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. Stále však platí pravidlo vrstvení – pro zachování maximálního komfortu je však nutné u vrstvení přemýšlet – bavlněné tílko oblečené pod termotrikem s dlouhým rukávem by vážně nebyl dobrý nápad…

Sněžné pásy zabrání tomu, aby se Vám sníh nedostal pod bundu. Osobní komfort můžete zvýšit i použitím jednorázových hřejivých polštářků. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Výrobci používají kvalitní materiály od renomovaných evropských firem. V oblečení budete chráněni, i když teploty klesnou hluboko pod bod mrazu. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Budete svěží a v pohodě! Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Nedejte se odradit vyšší cenou výrobků - kvalita se na horách rozhodně vyplatí.

Dnešní materiály se nešpiní a jsou odolné i proti oděru. Při praní používejte jen speciální tekuté prostředky, které zakoupíte v prodejnách se sportovním zbožím. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. U dražšího oblečení jsou již běžné i technické záchranné systémy, které na Vás upozorní i pod lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C