SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kamenec - Jablonec nad Jizerou - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo horkou čokoládu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 54%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C