SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Karlova Studánka

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Karlova Studánka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně rolbou. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu nebo kofolu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Vlastivědné muzeum Jesenicka.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C