SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Bedřichov - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Bedřichov je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek.. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kulajdu či hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 63% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C