SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Smržovka - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Smržovka! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší smažák či párek v rohlíku. Středisko sousedí s Držkov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 25.9.
Skoro jasno
21°C
13°C
Neděle
26.9.2021
Jasno
21°C
16°C
Pondělí
27.9.2021
Zataženo
20°C
16°C
Úterý
28.9.2021
Polojasno
21°C
14°C