SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Hora Svaté Kateřiny. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu se nachází jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah podle potřeby. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte gulášek a smažák. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Pyšná.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 46% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Sere Vás to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C