SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Karasín

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Karasín a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažený sýr či bramboráčky. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Nutrie.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 57%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C