SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Andělská hora - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Andělská hora a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažák nebo točené pivo. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 78%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C