SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Štrbáň

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Rolba vyjíždí na svah denně. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku či bramboráčky.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 47% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C