SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Aldrov ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Aldrov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete čtveřici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. V areálu sídlí horská služba. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu nebo smažák. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Poniklá-Homole.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 64%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C