SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Biocel Zlatník

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Biocel Zlatník a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován každodenní. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte točené pivo či kofolu.

Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 78%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C