SKI AREÁL PŘEDKLÁŠTEŘÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kraličák - areál příjemně překvapil

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte místo s krásnou přírodou? Ski areál Kraličák pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku nedaleko města Králíky a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále můžete využít 8 vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. hamburger nebo gulášek.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Chybí nám zde především koplexní služby. 73% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 10.12.

°C
°C
Neděle
11.12.2022

°C
°C
Pondělí
12.12.2022

°C
°C
Úterý
13.12.2022

°C
°C